akbank hesaba bloke

Yusuf.2319

Üye
20 Haz 2020
18
9
Adam özellikle atm demiş neden havale ile yolluyorsunuz alay mı ediyorsunuz insanlarla şimdi bu olayı çözmek sizin sorumluluğunuzda yaptığınız hatanın bedelini niye başkasına ödettiriyorsunuz

Ozzys 

Üye
Onaylı
30 Ocak 2019
4,468
4,515
@Onwin Site Destek Gelin bir açıklama yapın bari.Lafa söze gelince müşteriyi düşünüyoruz çözüm odaklıyız sağlamız dersiniz icraate gelince ortada yoksunuz adam dün akşam 9.30 da paylaştı sorununu zaten daha önce de size özel olaral birçok kez dile getirmiştir.Bari ilgileniyoruz sorunu çözeceğiz diye bir mesaj atın bu kadar ilgisiz alakasız olmayın

remost 

Üye
Onaylı
3 Şub 2019
568
495
istanbul
@Onwin Site Destek Gelin bir açıklama yapın bari.Lafa söze gelince müşteriyi düşünüyoruz çözüm odaklıyız sağlamız dersiniz icraate gelince ortada yoksunuz adam dün akşam 9.30 da paylaştı sorununu zaten daha önce de size özel olaral birçok kez dile getirmiştir.Bari ilgileniyoruz sorunu çözeceğiz diye bir mesaj atın bu kadar ilgisiz alakasız olmayın
ne ilgilenecek boşver kardeşim canlı desteğe diyorum sizin yüzünüzden hesaba bloke kondu diye bizle alakası yoktur diyor durmadan hesaplarımız güncelleniyor diyor madwm sizle alakası yok kimle alakası var aq banka durduk yeremi bloke koydu hesaba

Sonerx 

Üye
Onaylı
7 Nis 2019
5,025
4,396
dün şubeye gittim ve yukarıdaki yasaya göre hesabı bloke ettik dediler daha ne yapabilirim paramı verse hesabımı kapasın umrumda olmaz aradı bugün akbank 444 2 525 nolu numara açtım kimse konuşmadı sonra 10 saniye geçti kapandı tel.
Kardeş bunun masak ile falan alakası yok sana soylim yapı kredi de benim hesaba bloke koymuştu haraketlilikten dolayı işlemler sizemi ait diye sordular evet dedim şubeye falan da gitmedim hesabımıza siz karisamazssiniz vs diye birde atar yaptım :) sonuç olarak aynı gün içinde açıldı. Sen git şube ye kapatın hesabımı ödeyin paramı falan de bayram öncesi ihtiyacım vs var diye dil dok biraz. Bayram girecek araya senin iş daha da uzar. Yarın git tekrar bence

remost 

Üye
Onaylı
3 Şub 2019
568
495
istanbul
Hocam site bir geri dönüş yapmadı mı? Mağduriyetinle ilgili. Bir gelişme var mı? @remost
hayır yok hiçbir gelişme bekliyorum o sitenin benim gözümde zerre kadar değeri yok adamlar daha kendş hatasını kabuk etmiyorlar baksana site yetkilisine etiket atıyoruz gelip burda cevap dahi atmıyor bukadar rezil bir site onwin @ByBal

ByBal 

Üye
Onaylı
13 Şub 2019
1,585
1,841
hayır yok hiçbir gelişme bekliyorum o sitenin benim gözümde zerre kadar değeri yok adamlar daha kendş hatasını kabuk etmiyorlar baksana site yetkilisine etiket atıyoruz gelip burda cevap dahi atmıyor bukadar rezil bir site onwin @ByBal
@Dede @Onwin Site Destek hiç ilgilenmiyor. Arkadaş ciddi bir mağduriyet yaşıyor, ilgilenilmesi bir cevap vermeleri gerekmiyor mu. Sen elini atmadan hallolmuyor hiç bişey...

acarbey02400 

Tipster
Onaylı
3 Ara 2018
9,273
5,399
Öncelikle geçmiş olsun. Ama onwin tarzı siteler kısa süreli bürolar olduğu için müşterisini pek önemsemeyen bürolardır. Dost acı söyler, eminim o para havuz sistemiyle gönderiliyor ve binlerce insan risk altındadır. Aynı şeyi jasmin bürosunda yaşadım. ATM göndereceğiz diyip 950tl havale göndermişlerdi.

remost 

Üye
Onaylı
3 Şub 2019
568
495
istanbul
Öncelikle geçmiş olsun. Ama onwin tarzı siteler kısa süreli bürolar olduğu için müşterisini pek önemsemeyen bürolardır. Dost acı söyler, eminim o para havuz sistemiyle gönderiliyor ve binlerce insan risk altındadır. Aynı şeyi jasmin bürosunda yaşadım. ATM göndereceğiz diyip 950tl havale göndermişlerdi.
sağol kardeşim vallaha bankada 13 bin tl param var hesap blokeli hayla dokunamıyorum paraya

Reignover 

Moderatör
Onaylı
1 Ara 2018
4,247
1,958
Ben de bugün yabancı bir bürodan havale ile çekime zorlandım. ATM denmesine rağmen havale ile geldi para. Cidden çok sıkıntı bir durum iyi sen paranı almışsin bari.

Forum İstatistikleri

Konular
23,071
Kullanıcılar
11,690
Son Üye
zxc1985

Son 10 Sponsor Yatırım

Üst Alt